PROPUNERE 4STORY- STEAM

2
Creat În urmă cu 127 zile #1
davidmessi69
Nivel 25, Lapiris
Arcaşi
Valorian
Salut,
Nu cred ca este o sectiune buna unde postez, dar nu am gasit alta mai potrivita.
Salutare tuturor, eu sunt David si am aici o propunere care efectic poate 'invia' jocul.Poate multi dintre voi stiti, dar rahatul de Metin2 a fost adaugat pe Steam si de atunci le merge foarte bine.Ar trebui sa facem si noi asa, developerii care nu si-au dat interesul ar trebui macar asta sa faca, si sa aduca efectiv vechiul 4 story inapoi, pe care-l jucam in 2010-2014.Am intrat recent si am fost lasat masca, server-ul era foarte gol si efectiv nu aveai ce sa faci.Acum cativa ani te distrai maxim, cu prietenii.Acum, efectiv, nu ai ce sa faci
Cer sa postati aici des, ca sa vada conducerea ce ne dorim si sa incercam sa facem 'dreptate' pentru acest joc superb.
Multumesc pentru timpul acordat.
Creat În urmă cu 127 zile #2
oThuNdEr
Nivel 9, Lapiris
Preoţi
Derion

Salut,
Nu cred ca este o sectiune buna unde postez, dar nu am gasit alta mai potrivita.
Salutare tuturor, eu sunt David si am aici o propunere care efectic poate 'invia' jocul.Poate multi dintre voi stiti, dar rahatul de Metin2 a fost adaugat pe Steam si de atunci le merge foarte bine.Ar trebui sa facem si noi asa, developerii care nu si-au dat interesul ar trebui macar asta sa faca, si sa aduca efectiv vechiul 4 story inapoi, pe care-l jucam in 2010-2014.Am intrat recent si am fost lasat masca, server-ul era foarte gol si efectiv nu aveai ce sa faci.Acum cativa ani te distrai maxim, cu prietenii.Acum, efectiv, nu ai ce sa faci
Cer sa postati aici des, ca sa vada conducerea ce ne dorim si sa incercam sa facem 'dreptate' pentru acest joc superb.

Ti-am citit mesajul si recitit si consider ca este o idee foarte buna. Chiar rog si eu playerii sa comenteze aici si sa ne dam interesul in aceasta privinta. 'Steam-ul' ar putea reinvia jocul si totodata nu inteleg de ce a fost Metin primul si nu 4Story.
Când o ușă se închide, o alta se deschide, dar deseori ne uităm atât de mult la ușa închisă că nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi.
Creat În urmă cu 127 zile #3
Insider
Nici un caracter

Si eu imi doresc asta de cand am vazut succesul in repopulare  a celorlalte MMORPG-uri care au fost adaugate pe Steam,  inclusiv Tera care apartine  GameForge #EMO_ALT_1# 

Creat În urmă cu 126 zile #4
RazbUnic
Nivel 14, Lapiris
Războinic
Derion
Bagati.l pe steam....m.as mai juca si eu ca ce.oi face
Creat În urmă cu 126 zile #5
iMaRin
Nivel 102, Lapiris
Arcaşi
Valorian
Este o idee foarte buna! Numărul de utilizatori ce folosesc Steam-ul este foarte mare si evident, va crește și numărul de playeri pe 4Story! Sunt PRO cu aceasta idee !
Creat În urmă cu 124 zile #6
YrrE
Nivel 34, Lapiris
Umblători Nocturni
Valorian
Pro aceasta idee.
Probabilitatea ca numarul playerilor 4Story sa creasca odata cu introducerea sa pe Steam este foarte mare si vin cu argumente:
Am observat alte MMORPG-uri care nu mai erau atat de populare ca inainte, iar odata cu lansarea sa pe noua platforma, totul s-a schimbat radical.
Putem observa si Metin2 tot produs de Gameforge, este pe Steam alaturi de alte jocuri si se bucura de un nou succes considerabil.

Noi daca postam astea aici de intampla ceva? Ideile noastre sunt ascultate?
Si o alta chestie, pe tot internetul circula reclame cu Metin2 si alte jocuri ale Gf, insa cu 4Story nu am mai vazut asa ceva de prin 2009-2010. Care este explicatia?
Ai avut o idee extrem de buna cu Steam. Felicitari!
Creat În urmă cu 122 zile #7
Akime
BOARD ADMINISTRATOR

Salut,

Aceasta idee a fost deja propusa in urma cu ceva timp, insa inca nu am primit niciun raspuns referitor la ea, tot ce pot sa va spun in momentul actual este ca sunt pregatite ceva surprize pentru acest an (nu stiu nici eu exact la ce se refera asta)

Noi daca postam astea aici de intampla ceva? Ideile noastre sunt ascultate? 

Mereu citesc tot ce se posteaza pe forum si incerc sa raspund la ceea ce este intr-adevar realizabil.  #EMO_ALT_2# 

Si o alta chestie, pe tot internetul circula reclame cu Metin2 si alte jocuri ale Gf, insa cu 4Story nu am mai vazut asa ceva de prin 2009-2010. Care este explicatia?

Am propus si acest lucru, insa nici aici nu stiu inca nimic, sper totusi sa fie inclusa si revenirea reclamelor in acele "surprize"  #EMO_ALT_3# 

2BNehWG.png

Creat În urmă cu 120 zile #8
davidmessi69
Nivel 25, Lapiris
Arcaşi
Valorian
[quote][quote]
Salut,
Multumesc pentru timpul acordat. [/quote]

[size=4]Aceasta idee a fost deja propusa in urma cu ceva timp, insa inca nu am primit niciun raspuns referitor la ea, tot ce pot sa va spun in momentul actual este ca sunt pregatite ceva surprize pentru acest an (nu stiu nici eu exact la ce se refera asta)[/size]

[quote]
Noi daca postam astea aici de intampla ceva? Ideile noastre sunt ascultate? [/quote]

[size=4]Mereu citesc tot ce se posteaza pe forum si incerc sa raspund la ceea ce este intr-adevar realizabil. #EMO_ALT_4# [/size]

[quote]
Si o alta chestie, pe tot internetul circula reclame cu Metin2 si alte jocuri ale Gf, insa cu 4Story nu am mai vazut asa ceva de prin 2009-2010. Care este explicatia?[/quote]

[size=4]Am propus si acest lucru, insa nici aici nu stiu inca nimic, sper totusi sa fie inclusa si revenirea reclamelor in acele "surprize" #EMO_ALT_5# [/size][/quote]
Nu te cunosc personal, dar cred ca esti un baiat bun si stii ce e bun pentru server.Incercati si voi, conducerea, sa faceti asta posibil.Jocul nu mai e la fel de populat ca inainte, si asta cu Steam-ul chiar il poate invia.
Creat În urmă cu 120 zile #9
Akime
BOARD ADMINISTRATOR

Nu te cunosc personal, dar cred ca esti un baiat bun si stii ce e bun pentru server.Incercati si voi, conducerea, sa faceti asta posibil.Jocul nu mai e la fel de populat ca inainte, si asta cu Steam-ul chiar il poate invia.

Din pacate astfel de implementari sunt strict legate de Gameforge, noi, staff-ul nu avem nicio putere de decizie in ceea ce priveste aspecte de genul asta, tot ceea ce putem face este sa trimitem mai departe ideile voastre si sa speram ca vor fi ascultate.  #EMO_ALT_6# 

2BNehWG.png

Creat În urmă cu 114 zile #10
davidmessi69
Nivel 25, Lapiris
Arcaşi
Valorian
Am inteles, 4Story chiar are potential, daca ar fi adaugat pe steam ar avea un succes imens.
2
Logare Înregistrat deja?
Înregistrează-te Încă n-ai cont?

Prin logare accept T&Cs

Este ușor să te înregistrezi și gratuit.

Pur și simplu introdu adresa de e-mail și poți începe de îndată!

Parola ta temporară va fi trimisă la adresa de e-mai introdusă.

Termenii noștri de utilizare și condițiile de confidențialitate se aplică în joc.