SCHIMBARI IN ADMINISTRATIE

Creat În urmă cu 273 zile #1
HalfOp
COMMUNITY MANAGER

Draga comunitate,

asa cum probabil ati vazut deja, RockRoppes a decis sa-si urmeze un vechi vis si, odata cu acesta, sa paraseasca comunitatea, respectiv Gameforge. Ca urmare a acestei decizii, comunitatea va fi preluata de catre mine, sub functia de Community Manager.

Despre mine: Am inceput sa lucrez pentru Gameforge inca din 2013 in functia de Community Manager, iar prima mea comunitate a fost Metin2 Romania. In decursul anilor am adunat destula experienta, avand in prezent grija de 9 comunitati in cadrul Gameforge (10, incluzand acum si 4story.ro) si, sper, voi incerca sa aduc ceva din experienta castigata in decursul anilor si aici.

Stiu ca 4Story nu este Metin2, dar asta nu inseamna ca nu voi da tot ceea ce-mi sta in putinta pentru a duce la bun sfarsit noua provocare.

Asa cum deja stiti sau banuiti, sunt din Romania. Sper ca pe parcurs sa ne cunostem mai bine si ca vom avea o sedere placuta impreuna, ducand mai departe ceea ce colegul meu a facut aici in ultimii ani.

Sa ne auzim cu bine,

HalfOp

Creat În urmă cu 273 zile #2
ShopParis
Nivel 20, Lapiris
Magicieni
Gor
In sfarsit un roman in conducere. Speram sa readuci gloria jocului demult pierduta
Creat În urmă cu 273 zile #3
D3xTr
Nivel 140, Lapiris
Magicieni
Valorian
Bine ai venit HalfOp, speram ca prin venirea ta jocul pe care noi il iubim si il jucam din apreciere sa capete o noua fata. Iti uram sa stai cat mai mult alaturi de noi sa faci o treaba buna si sa repui 4Story in Romania acolo unde era in urma cu, cativa ani. Mult succes iti urez!
Creat În urmă cu 273 zile #4
lDiandra
Nivel 140, Lapiris
Evocatori
Gor
Bine ai venit! #EMO_ALT_1# Sper sa iti placa 4story si sa te vedem si pe joc online!
Creat În urmă cu 273 zile #5
Yenra
Nivel 131, Lapiris
Arcaşi
Derion
Bine ai venit!
Logare Înregistrat deja?
Înregistrează-te Încă n-ai cont?

Prin logare accept T&Cs

Este ușor să te înregistrezi și gratuit.

Pur și simplu introdu adresa de e-mail și poți începe de îndată!

Parola ta temporară va fi trimisă la adresa de e-mai introdusă.

Termenii noștri de utilizare și condițiile de confidențialitate se aplică în joc.