PROBLEMA WINDOWED MODE.

Creat În urmă cu 317 zile #1
StrikePriest
Nivel 38, Lapiris
Preoţi
Valorian
Salut,
Nu am mai jucat 4story de mult timp deoarece exista anumita problema cu Frame Drops, iar dupa ce aceasta am auzit ca a fost rezolvata m-am gandit sa ma apuc din nou de 4story dar cand am intrat in joc totul era perfect dar 4story nu era fullscreen. Am intrat la setariile jocului si am debifat casuta "Windowed mode" dar nu puteam sa o debifez cu click stanga asa ca am incercat cu click dreapta, casuta sa debifat dar niciun efect. Este o problema de la mine sau de la joc? Daca este de la joc as vrea sa stiu cand va fi rezolvata daca este posibil.
https://imgur.com/gallery/B1PmC
Creat În urmă cu 316 zile #2
D4alicios
Nivel 43, Lapiris
Arcaşi
Valorian
Doar la windows 10 e problema asta. Instaleaza 8 sau 7. Recomand 7 daca ai pc nou.
Eu mi-am luat pc nou pe platforma ryzen si am avut ceva probleme in instalarea win 7 , dar am reusit pana la urma si e ok acum. Win 8 nu am putut instalat ca nu aveam suport pt driverul video, iar pe 7 vad ca am.
Creat În urmă cu 315 zile #3
ShAdiR
Nici un caracter

Toti cei cu windows 10, jucam in mod fereastra pana la solutionarea problemei de catre gameforge.

Creat În urmă cu 284 zile #4
ShAdiR
Nici un caracter

Topic inchis pentru inactivitate.

Logare Înregistrat deja?
Înregistrează-te Încă n-ai cont?

Prin logare accept T&Cs

Este ușor să te înregistrezi și gratuit.

Pur și simplu introdu adresa de e-mail și poți începe de îndată!

Parola ta temporară va fi trimisă la adresa de e-mai introdusă.

Termenii noștri de utilizare și condițiile de confidențialitate se aplică în joc.